Sesja naukowa poświęcona zastosowaniu naturalnych technologii i wyrobów w produkcji rolniczej.

Polska Izba Technologii i Wyrobów Naturalnych, we współpracy z Przemysłowym Instytutem Maszyn Rolniczych w Poznaniu, współorganizuje sesję naukową poświęconą stosowaniu naturalnych technologii i wyrobów w produkcji rolniczej. Sesja będzie częścią XVI Konferencji Naukowej „Rolnictwo ekologiczne – stan obecny i perspektywy rozwoju”, Koneferencji z tradycjami, organizowanej co roku od wielu lat.

W ramach sesji PITiWN będzie miała możliwość zaprezentowania do 8 referatów naukowych oraz nieograniczoną ilość posterów. Wszystkie materiały, przed dopuszczeniem do prezentacji będą recenzowane przez Komitet Naukowy.

Zgłoszone prace mogą być opublikowane w materiałach konferencyjnych lub w Journal of Research and Applications in Agricultural Engineering.

Wszystkie warunki uczestnictwa w Konferencji są zamieszczone na stronie http://www.pimr.poznan.pl/komunikat1.html

PITiWN wynegocjowała dla członków Izby, indywidualne terminy zgłaszania:

- UCZESTNICTWO: DO 15 MAJA 2014

- PRACE NAUKOWE: DO KOŃCA CZERWCA 2014

Wszystkich informacji odnośnie uczestnictwa w Konferencji, udziela dr Sylwester Lipski (607300073, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), który reprezentuje PITiWN wobec organizatora Konferencji.

 

Czytany 6185 razy Ostatnio aktualizowany: wtorek, 06 maj 2014 15:36