Menu

O Nas

photodune-1798779-woman-xs

PITiWN - Samorząd gospodarczy na rzecz biologizacji i zrównoważonego rozwoju

Looking for something

Even More Popular Items

Close Panel

slajdy

  • 1
  • 2

Relacja z VI Edycji Konferencji Wellness.

24 mIMG 8007 2aja, w słoneczną wyborczą niedzielę odbyła się już VI Konferencja Wellness organizowana przez Platformę Produktów i Usług. Tym razem spotkanie poświęcone było diecie i stylowi życia.

Te ważne tematy prezentowane były na wykładach wygłoszonych przez zaproszonych teoretyków i praktyków.

Konferencję prowadzili organizatorzy Robert Sienczewski i Jarosław Szymanek z Platformy Produktów i Usług. Rozpoczęli od podziękowań dla sponsorów, partnerów oraz patronów medialnych, bo to dzięki nim przede wszystkim uczestnicy mogli wysłuchać cyklu interesujących wykładów

Tematem, najbardziej ogólnym był wykład Anny Kalaty „Jak skutecznie zmienić swój wygląd i sposób myślenia” (Instytut Zmian,  Kalata TV), ale równie dużym zainteresowaniem cieszyły się także wykłady poświęcone tematom bardziej szczegółowym – bezpiecznemu odchudzaniu (Beata Ratkowska), zależnościom diety od pór roku (dr Ewa Białek, Instytut Psychosyntezy), osobistych potrzeb  i preferencji (Maria Skoczek, Świat Zdrowia), profilaktyki (Ireneusz Ciara, Przez żołądek do zdrowia), a nawet śmiechu (Karin Lesiak, Joga Śmiechu).

Poznaliśmy też dobroczynne działanie mikroorganizmów – w odchudzaniu i innych dziedzinach życia – przedstawiciel BroBiotics Polska był naszym przewodnikiem po tej stosunkowo mało znanej dziedzinie wiedzy.

Największym zainteresowaniem cieszył się wykład Anny Kalaty – spektakularna zmiana stylu i sposobu życia, poparta tak wspaniałym przykładem własnym, to coś, co dla wielu osób we współczesnym świecie jest wartością ogromnie pożądaną. I wiedza, jak tego dokonać jest wielką wartością. A jeszcze przedstawiona w atrakcyjny sposób! Dodatkowym atutem była możliwość nawiązania kontaktu z Instytutem Zmian i skorzystania z wykładów i warsztatów – w kuluarach można było porozmawiać z autorka programu, a nawet – co cieszyło się wielkim powodzeniem – zrobić sobie zdjęcie z Anna Kalatą. I jeszcze – kupić jej książkę na stoisku Platformy-Zakupów.pl, a od autorki uzyskać autograf.

Także książki dr Ewy Białek cieszyły się zainteresowaniem, a dodatkowym atutem była możliwość bezpośredniej rozmowy z Autorką.

Wśród wykładów na szczególne zainteresowanie zasługuje też wykład na temat mikroorganizmów – tak mało wiemy o ich dobroczynnym działaniu. I tutaj także organizatorzy umożliwili uczestnikom nabycie wielu produktów z mikroorganizmami – łączenie teorii z praktyką to naprawdę specjalność Platformy Produktów i Usług.

I – dzięki takiemu podejściu do tematu wiodącego – uczestnicy mogli także spróbować kefirów i jogurtów na naturalnym zakwasie, pysznych pierogów z  Pierogarni PIASKI, jabłek z hodowli ekologicznych.

To dla wzmocnienia w czasie przerw.

A dla ciała i jego urody poznać kosmetyki i programy odmładzające i odchudzające, poznać dobroczynne działanie kolagenu i produktów odkwaszających.

Jednym słowem temat: Człowiek i możliwość zmiany potraktowano globalnie – dla ciała i dla ducha, wskazania, jak podjąć właściwe decyzje i właściwe działania.

Organizatorzy w jednym tylko nie postulują odchudzania – w naszych finansach. I o tym, jak je pomnożyć, mówił Andrzej Spuła z Money Couch.

Konferencja – bogata w wydarzenia zakończyła się konkursem, nagrodami dla zwycięzców i – oczywiście – zaproszeniem na kolejna, VII już edycję, która pod hasłem „Zdrowy człowiek, zdrowy dom” odbędzie się już we wrześniu.

Czytany 2873 razy Ostatnio aktualizowany: piątek, 07 sierpień 2015 19:48

Kontakt siopka

Polska Izba Technologii i Wyrobów Naturalnych
00-322 Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 66 lok.1A, tel. (22) 828 11 22, tel. kom +48 668 121 922, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejestracja: Sąd Rejonowy dla  M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000495242, NIP: 525-25-78-103, REGON: 147079996
Bank : Pekao S.A. XV o/W-wa, Konto: PL  11 12402887 1111 0010 5619 0662